ul. Mokra 33/12, 03-562 Warszawa
zadzwoń: +48 507 812 550
napisz: piotr.redko@phtransport.pl

Firma autokarowa Silver Transport Warszawa

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy autokarowej Silver Transport Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu nowoczesnego transportu osobowego. Jako doświadczona i dbająca o satysfakcję klientów firma autokarowa w Warszawie, dokładamy wszelkich starań, by zapewnić osobom oraz firmom korzystającym z naszych usług najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, a także pełną niezawodność.

Zawsze staramy się być o krok przed konkurencją. Nie wszystkie firmy autokarowe w Warszawie posiadają tak rozbudowaną, a zarazem nowoczesną flotę. Do naszej bieżącej dyspozycji pozostają takie pojazdy, jak Setra S 315 HD, MAN Lion Coach, Mercedes Tourismo L 17 RHD, Mercedes Sprinter, Mercedes O350 SHD, Mercedes Atego.

Udostępniane przez nas autokary są całkowicie sprawne technicznie, bardzo zadbane i kompleksowo wyposażone (m.in. w TV, WC, lodówkę, barek, klimatyzację, czy uchylne fotele).

Dzięki temu, osoby korzystające z usług naszej firmy autokarowej, mogą odbyć swoją podróż w bardzo komfortowych warunkach. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych oraz odpowiedzialnych kierowców, którzy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje, pozwalające sprostać wszystkim najnowszym przepisom i wymaganiom stawianym przed firmami autokarowymi.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna (również cenowo), zaś do każdego klienta podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny. Prowadzimy stałą współpracę z wieloma biurami turystycznymi, obsługujemy liczne wycieczki szkolne, różnego typu wyjazdy okolicznościowe i wiele innych.

Chętnie podejmujemy się również samodzielnego świadczenia usług turystycznych, w tym wycieczek na terenie Polski i wyjazdów zagranicznych. Posiadane przez nas licencje i stosowne certyfikaty umożliwiają nam organizację wyjazdów we wszystkich europejskich krajach.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne ceny

Doskonale wyposażone pojazdy

Profesjonalny zespół

Terminowość

Europejskie licencje

Bogata flota pojazdów

Dbamy o bezpieczeństwo

Wysokie kwalifikacje