ul. Mokra 33/12, 03-562 Warszawa
zadzwoń: +48 507 812 550
napisz: piotr.redko@phtransport.pl

Wynajem busów 9 osobowych - Warszawa

Potrzebujesz wynająć tanio busa? Nie mogłeś lepiej trafić. Nasza firma od lat dba o jak najwyższą jakość świadczonych usług. Warszawa i okolice to miejsce naszego działania. Podejmujemy się długoterminowej współpracy, jeśli jest taka potrzeba, ale jesteśmy otwarci też na jednorazowe okazje wynikające z potrzeby sytuacji. Wynajem busów osobowych to tylko jedna ze składowych naszej oferty. Dbamy, aby nasze pojazdy były na czas serwisowane. To bardzo istotne, aby maszyny były niezawodne.

Atrakcyjny cennik

Naszą ofertę kierujemy do biur podróży, organizatorów różnego rodzaju imprez, szkół, uczelni, firm, organizacji pozarządowych, grup zorganizowanych, parafii oraz osób prywatnych. Cennik wynajmu określamy na podstawie okresu wypożyczenia, ilości przejechanych kilometrów. Cały czas się rozwijamy i myślimy już o zakupie nowych samochodów. Wynajem busów 9 osobowych z uwagi na swoją popularność będzie rozbudowywany. Chcemy dopasować się do potrzeb klientów i spełnić ich oczekiwania. Nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację, co przy długich trasach ma znaczenie w porze letniej. Środki aut są bardzo zadbane i czyste.

W przypadku dłuższej współpracy jesteśmy w stanie negocjować indywidualne warunki współpracy. Organizujemy również kompleksowe przejazdy. W naszym zespole nie ma ludzi przypadkowych. Każdy jest fachowcem z doświadczeniem w swojej dziedzinie. Posiadamy europejskie licencje, które umożliwiają świadczenie usług na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte zadowoleniem naszym klientów jest naszą najlepszą wizytówką. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu do naszego biura. Udzielimy też wstępnych informacji przez telefon. Cennik jest ustalany na podstawie konkretnego zapytania i zlecenia. Przyświeca nam maksyma, aby nasze usługi były wykonywane solidnie, terminowo i możliwie tanio. Staramy się ustalać konkurencyjne ceny, aby nasi klienci do nas wracali i polecali nasze usługi swoim znajomym. To nas napędza i dodaje energii do jeszcze cięższej pracy i rozwoju.